המועדונים שלנו:
דף הביתטיקר חדשות
 
דברי נשיאת האיגוד החדשה
 
דברי נשיאת האיגוד החדשה - 2021-10-20 11:16:48

כאשר מגיעה לארגון נשיאה חדשה, מן הסתם עלולות להתעורר חששות בקרב חלק מהחברות. מה יביא איתו השינוי בסגנון ובאישיות של הנשיאה החדשה? זה משהו שללא ספק יכול לגרום לאי ודאות.
לא צריך לחשוש. אני רוצה להמשיך בדרך הנכונה שבה אנחנו נמצאות. אני מודה לחונכות שלי, דניאלה שטרן ושושי פרנקל, ששותפות לרצון שלי להבטיח שהארגון שלנו ימשיך לשגשג ולהצליח.
"We stand for women", זה הסלוגן של הארגון שלנו והוא טומן בחובו את השיעור החשוב ביותר שאנחנו יכולות ללמוד וללמד: יש מי שזקוקות לנו ואנחנו אלו שצריכות לעמוד לצידן.
ואנחנו אכן נהיה כאן לצידן, מבחינה רגשית, חומרית ורוחנית. אנחנו נעזור להן לצמוח מתוך האתגרים ונצמח יחד איתן.
אני משוכנעת שיש הרבה מאוד דברים שנוכל להשיג יחד בשנתיים הבאות. לשם כך, אנחנו צריכות להמשיך לעבוד קשה במיזמים החברתיים השונים שלנו. החוזקה של הארגון שלנו היה העשייה המשמעותית בתוך הקהילה. בלעדיה אין לנו קיום.
עלינו לחזק ולהוביל את שיתופי הפעולה הקהילתיים שלנו. לשתף פעולה עם ארגונים התנדבותיים השונים הפועלים בקהילות, לשתף פעולה עם חברות אחיות במועדונים בפדרציה ובעולם.
כך נצמח, כך יכירו אותנו, כך נגדיל את האפקטיביות של העבודה שלנו.
תודה לכן חברות על כך שאתן ממשיכות יחד אתי את הדרך והמורשת של הנשים הטובות שקדמו לנו בארגון, ועל כך שאתן סוללות יחד את הדרך למי שתבואנה אחרינו.
אני מחכה בקוצר רוח לפגוש אתכן במועצה הבאה, פנים אל פנים, כדי שנכיר אחת את חברתה, נתחבק ונמשיך לעבוד על הדברים הטובים והיפים שהארגון שלנו עושה למען נערות ונשים בקהילה.
שלכן,
קלרי רובינוביץ - לוי