המועדונים שלנו:
דף הביתמועדון רחובות מגדילה את השורות
 
מועדון רחובות מגדילה את השורות
 
מועדון רחובות מגדילה את השורות

ביום ראשון ה- 24.6.18 התכנסנו למפגש חגיגי לסיום שנת הפעילות של מועדון סורופטימיסט רחובות בבית משפחת לחובר. האירוח היה למופת. הכיבוד שהחברות הכינו היה עשיר ומגוון. ההרצאה הייתה מעניינת. סיימנו בסדנת צחוק קצרה של אורחת שהגיעה מלוס אנג'לס.
כך פתחה את הערב עלינא גרין, נשיאת המועדון:

"כל הכבוד לנו שהצלחנו לצרף למועדון שלנו 9 חברות חדשות שהיום יצטרפו באופן רשמי למועדון ויוענקו להן סיכות האיגוד הישראלי. זהו אחד ההישגים המשמעותיים שלנו השנה - זכינו בכוחות חדשים, בחברות נמרצות, פעילות, עם רוח נתינה ועשייה. חברות שהחלו לקחת אחריות ולתרום מזמנן וכישרונותיהן מיד עם כניסתן למועדון.

אז כל הכבוד לנו הוותיקות שהצלחנו להביאן אלינו וכל הכבוד לנשים הנהדרות שמצטרפות אלינו רשמית הערב."
להפתעתנו הרבה – במהלך הערב עוד שתי חברות חדשות נוספו והגענו למספר שיא של הצטרפות במהלך שנה אחת: 11 חברות חדשות!
שושי ברכה והעניקה סיכות לחברות החדשות.

שלוש חברות חדשות סיכמו את רשמיהן מהערב:                                                                            

דניאלה ניר: "זאת הייתה פעם ראשונה שלי באירוע מסוג זה. נוכחתי במפגן של העצמה נשית שהחלה בבחירת התפאורה ( כמובן ברכות למארחים ) וכלה באווירה נינוחה וחברית שהייתה גם מוקפדת ואסרטיבית. בחירת הנושאים של ההרצאות הייתה מאוד מוצלחת. שילוב של אמירה נחושה, הצטיינות והצלחה, על דרך מאופקת בצחוק ונעימות. הבחירה האחרונה הייתה ברצון של כולנו לגרום שנשים ונערות תוכלנה ליישם את זכות הבחירה בחייכן."

תמי אלמוג: "בשבילי כחברה חדשה במועדון הרגשתי גאה להיכנס כחברה למועדון ולהשתייך לחברות איכותיות ואכפתיות שמוכנות לתת ולתרום מזמנן ומהידע שלהן כדי לקדם ולהעצים נשים ונערות. מקווה שנצליח יחד גם בשנה הקרובה לפעול למען הנשים שתוכלנה בזכות פועלנו להגשים שאיפות וחלומות. האירוח היה מעולה באווירה נינוחה , כיבוד שיר והרצאה מעניינת, תודה למארחים ולכל מי שטרחה בתכנון הערב המיוחד הזה."

כרמלה גז: "גם לי זאת השנה הראשונה לחברותי במועדון. ראיתי נשים בעלות עוצמה ונוכחות מדהימים, עם נתינה ענקית שאינה מובנת מאליה . יש דרכים רבות של נתינה לזולת ודרככן רואה אני כיצד אפשר ליישם זאת. נתינה לזולת ובעיקר ליעד שהמועדון הציב לעצמו "העצמת נשים" מתגמלת את הנותן לא פחות מאשר את המקבל, כך שאנו יוצאות נשכרות ויכולות בכל פעם שהצלחנו לקדם ולשמח אחרים להניח את ראשנו על הכרית לקראת השינה עם חיוך על הפנים. מאחלת שהשנה החדשה תהייה שופעת ברעיונות חדשים עם אנרגיות טובות . תודה לרחל ועידו על האירוח החם והמחבק ולכל המארגנות של ערב מהנה לסיכום השנה .

זאת הייתה שנת פעילות אינטנסיבית ומוצלחת במיוחד וההתגייסות הכללית של כל החברות לפרויקטים ולבילויים המשותפים במהלך השנה היא עדות לכך שמשהו טוב קורה לנו במועדון רחובות. כולנו מקוות שכך נמשיך גם בשנת הפעילות הבאה.