המועדונים שלנו:
דף הביתערב שירת נשים במועדון נתניה
 
ערב שירת נשים במועדון נתניה
 
ערב שירת נשים במועדון נתניה

ביום רביעי 20 ביוני היה לנו העונג להתכנס במפגש מיוחד במינו של מועדון הסורופטימיסטיות בנתניה. לערב הוזמנו נשים, חברות ומקורבות והאולם היה מלא מפה לפה בעשרות אורחות וחברות.

הערב הוקדש להשקת ספר השירים "אתמול, היום תמיד" של המשוררת נירה הרדוף -חברת המועדון בנתניה.

לאחר טקס הדלקת הנרות המסורתית של הסורופטימיסטיות, דברי נשיאת האיגוד שוש פרנקל, ודברי נשיאת המועדון קלריטה רובינוביץ-לוי, הוזמנה כלת השמחה, נירה הרדוף לשאת דברי הקדמה לספר השירים שהוציאה.

שיריה של נירה הרדוף נוגעים בכמיהה וגעגועים לבן הזוג שהלך לעולמו, בקשר ובמהות שלנו כבני אדם, בהתייחסות שלנו ל'אני' ול'אתה', לסביבה בה אנו חיים, אדם ונוף. השירה של נירה היא שילוב הרמוני של פשטות ועומק, שימת לב לפרטים הקטנים לצד מבט חולמני ומהורהר אל דברים שהיו, ואולי עוד יהיו.


את שיריה של נירה הקריאו נשים- משוררות, מקבוצת המשוררות של נתניה, שהוקמה על ידי שוש וייג – סופרת, משוררת ובעלת הוצאת ספרים בנתניה. כל אחת מהנשים הסבירה מדוע בחרה להקריא את השיר המסוים, וכיצד היא מפרשת את מילותיו.

בחלקו השני של הערב שרה הזמרת רחלי וולשטיין בקולה הערב ובלווי גיטרה, משירי המשוררות רחל, יונה וולאך ולאה גולדברג. המופע היה חלק מערב משותף שלה ושל שוש וייג - הרצאה סיפור ושירה על שלוש המשוררות שהלכו לעולמן.

בסוף הערב, כדובדבן שעל הקצפת ,זכינו להשמעת בכורה של שיר מתוך ספרה של נירה הרדוף אותו הלחינה ושרה הזמרת רחלי וולשטיין, להנאת כולנו.

אכן, עוד ערב מגבש, מרגש ומלא השראה.