המועדונים שלנו:
דף הביתקבלת חברה חדשה למועדון נתניה
 
קבלת חברה חדשה למועדון נתניה
 
קבלת חברה חדשה למועדון נתניה


השבוע התקיימה פגישת מועדון נתניה, באופן שונה מהפגישות הקודמות, המתקיימות בימי רביעי בערב, במתנ"ס קריית נורדאו. נפגשנו ביום ראשון בבוקר, בביתה של חברת המועדון החדשה פנינה שטרנפיין. דירתה נשקפת אל הים, בקומה התשיעית בבניין רב קומות בעיר ימים – שכונה חדשה בדרום נתניה.

קלרי, נשיאת המועדון קיימה את טקס הדלקת הנרות. אחר-כך קראה פנינה את שבועת הסורופטימיסט, וקלרי ענדה לה את סיכת האיגוד. פנינה הספיקה, בזמן הקצר שהיתה במועדון, לארגן טיול בעקבות חייה של רות דיין, עבור תושבי השכונה בקרית נורדאו בנתניה.

בחודש שעבר ערכנו טקס דומה בקבלת החברה מינה איז'ק למועדוננו. הטקס התקיים, לאחר סיור בבית הגדודים באביחיל. אנו שמחות על הרחבת המועדון, אך ידנו עוד נטויה.
החברות דנו בהכנות לקראת ערב שירת נשים, שמארגן מועדוננו ביום רביעי 20.6.18, בשעה 19.00, במתנ"ס קריית נורדאו. ערב זה הוא ערב הוקרה לחברתנו נירה הרדוף, שפרסמה ספר שירים מפרי עטה.

עברנו על שמות המועמדות לתפקידים בהנהלה והחלטנו עבור מי להצביע בבחירות במועצה, ביום 12.6.18. כך למדו החברות החדשות על מבנה האיגוד.

לסיום ספרה לנו שוש פרנקל, נשיאת האיגוד, על חוויותיה מכנס הנציבות בלוצרן. במשלחת הישראלית היו מזל רנפורד וניצה הראל הנציבות, שוש פרנקל – נשיאת האיגוד ודליה וילר – משקיפה. המשלחת יצגה את איגודנו בכבוד.
סעדנו ארוחת צהרים קלה מהמטעמים, שהביאו החברות, ונפרדנו בקושי.