המועדונים שלנו:
דף הביתד"ר פאולט בנצ'ה - מועדון נתניה מצדיע לזכרה
 
ד"ר פאולט בנצ'ה - מועדון נתניה מצדיע לזכרה
 
ד"ר פאולט בנצ'ה - מועדון נתניה מצדיע לזכרה

ביום חמישי, 28.12.17, ליווינו את חברת מועדוננו פאולט בנצה למנוחת עולמים. פאולט הייתה אישה נעימת הליכות, שאהבה לעזור לזולת. בראשית דרכה הייתה מורה למתמטיקה, מרכזת התחום ברמה האזורית והארצית. אח"כ השתלמה וקבלה תואר ד"ר בחינוך. היא הקימה קליניקה להדרכת הורים לילדים לקויי למידה, והדריכה דור של תלמידות המתמחות במקצוע זה.

פאולט הצטרפה למועדון הסורופטימיסט בנתניה לפני עשר שנים. פאולט יצרה קשר שם המחלקה להתנדבות של עיריית נתניה ועם מנהל מתנ"ס קריית נורדאו. היא ארגנה את ההתנדבות במועדונית יום קשת בענן, שבה שש חברות המועדון עזרו לילדים שהתקשו בהכנת שעוריהם. כשנתקלו החברות בילד עם לקות למידה, הפנו אותו לטפולה של פאולט. פאולט ותלמידותיה הדריכו בהתנדבות את ההורים של אותם הילדים.

פאולט מילאה במועדון תפקידים של נשיאה ונציגה למועצה והייתה גם חברה בוועדת המלגות של האיגוד. בזמן כהונתה כנשיאת מועדוננו, המועדון קבל את אות המועדון המצטיין בנתניה. לפני שלש שנים פאולט חלתה במחלת הסרטן. היא התמודדה עם המחלה באומץ רב, תוך ייסורים.

בזמן הלוויה נשאתי דברי הספד: "פאולט היקרה – עומדים אנו המומים לפני קברך. חסרת לנו מאד בשלוש השנים האחרונות, שבהן התמודדת עם מחלתך. נזכור אותך כנפש טובה, המוכנה לעזור תמיד, מצטיינת בעבודתך ומתנדבת במועדון ובקהילה. יהא זכרך ברוך".