המועדונים שלנו:
דף הביתמועדון נתניה מדווחת יוני 2017
 
מועדון נתניה מדווחת יוני 2017
 
מועדון נתניה מדווחת יוני 2017

לפני חמש שנים אמץ מועדון נתניה את מועדונית היום "קשת בענן", הנמצאת מול מתנ"ס קריית נורדאו בנתניה. אנו , חמש חברות הגיענו פעם בשבוע לשעה וחצי אחר הצהרים ועזרנו לילדים להכין שעורי, ובעיקר לשחק בכייף ולהעביר את הזמן עם קצת חיוכים. ניתן לציין שאוכלוסיית הילדים הנמצאים הם מרקע סוציואקונומית נמוך ודלות אמצעים, רובם יוצאי העדה האתיופית, כמו כן יש במועדונית גם עולים חדשים מדרום אמריקה ומרוסיה.
בעזרת מענקים מקרן הפעולה קנינו משחקים ודברים הדרושים כדי להעשיר את המקום, כמו כן, הצלחנו לקחת אותם פעמיים בשנה לסיורים לימודיים וכיפיים ב: ברמת הנדיב, בטכנו דע שבגבעת אולגה, ביער האילנות, במרכז המבקרים של קוקה קולה ועוד...
אנחנו, השתתפנו יחדיו בהופעות של הילדים ביום המשפחה, בט"ו בשבט, במסיבות סוף השנה ובימי הולדת. יצרנו קשר טוב עם הילדים. במשך השנים, היו שינויי, חברה אחת שלנו נפטרה, חברה שניה נסעה לחו"ל, אבל תמיד היינו נוכחות שם.
לצערנו, בתחילת יוני המתנ"ס סגר את מועדונית היום. הציוד והמשחקים נארזו והועברו לבית הספר הסמוך. הילדים הועברו לאחד החדרים במתנ"ס. במסיבת סיום השנה, הודתה המנהלת על התנדבותי רבת השנים והעניקה תעודות הוקרה למועדוננו ולי. חבל שפעילות יפה זו הגיעה אל קיצה.