המועדונים שלנו:
דף הביתמועדון השרון עם קשרים חדשים בקניה
 
מועדון השרון עם קשרים חדשים בקניה
 
מועדון השרון עם קשרים חדשים בקניה

נוצר לנו קשר דרך הרשת הירוקה עם קבוצת נשים בקניה.

Golden Girls Foundation

הקבוצה הזאת התארגנה, כי לא הייתה מרוצה מצורת החינוך המקובלת. הן החליטו להקים בית ספר הכולל כיתות גן המחנך לקיימות. הסיפור כיצד נודע לי עליהן מבתי יעל הוא ארוך ומעניין בפני עצמו, אך לא על זה רציתי לספר.

בית הספר הוא בית ספר צומח, שאליו הגיעו נשים מהרשת הירוקה להדריך את המורות. נודע לנו שהם זקוקות לספרים באנגלית לגיל הרך. כמו שאת יודעת קשה בארץ למצוא ספרים לגיל הזה באנגלי. כאן התגייס לעזרתנו מועדון טבעון, ואנו מודות להן על כך. הן אספו ספרים בשבילנו וגם אנחנו כמובן אספנו. סוף, סוף אספנו ומיינו את הספרים. אתמול שלכנו ארגז גדול של ספרים לקניה. לספרים צרפנו מכתב בו הסברנו שאנו שייכות לסורופטימיסט.

הפננו את המנהלת (אגב שמה גולדה, וגם שה סיפור) לאתר של הסורופטימיסט וגם ספרנו שיש מועדון סורפטימיסט בקניה והמלצנו להן ליצור קשר.

זהו פרויקט שעבדנו עליו במועדון.
עדנה
מועדון השרון
אני רוצה לכתוב הבהרה.
בחדשון האחרון כתבה שושי על ה –(בעברית) מיכל-לה, כך היא נקראית המטפלת בהוצאת נשים מהזנות. זהו קשר שאני יזמתי עם העמותה ובחודש מרץ התקיימה הרצאה בנושא במועדוננו. להרצאה הוזמנו גם חברות ממועדון רמת גן וממועדון גבעתיים. גם שושי הנשיאה הוזמנה למפגש.  
12.6.2017
Dear Mrs. Golda Sawala  Ayodo,

We are a Soroptimist club in Ramat Hasharon Israel .Soroptimist is an International women’s organization.  ( for details have a look at: www.soroptimist International.org) There are Soroptimist clubs in Kenya. Maybe you can make connections and maybe they will be able to help you, as one of our subjects is education.

We have been happy to hear about your special school and decided to put in a little help. We heard that you need books for the children. We have collected books for you and hope it will help your school.

We got your address from Mrs. Michal Levi Perez from the Green Network in Israel who met you in  Kenya.

Greetings,

Mrs. Edna Barki Gur Arie
President of SI/ HaSharon - Israel