המועדונים שלנו:
דף הביתמועדון נתניה מדווח על פעילות
 
מועדון נתניה מדווח על פעילות
 
מועדון נתניה מדווח על פעילות

חברות מועדוננו מתנדבות במועדונית היום קשת בענן בקרית נורדאו, למעלה מחמש שנים ברציפות. החברות מבקרות במקום פעמיים בשבוע. הן משחקות עם הילדים, מספרות להם ספורים, עוזרות להם בהכנת שעורי הבית, משתתפות במסיבות ומארגנות להם סיורים למודים.

באוקטובר 2016 ארגנו לילדים נסיעה ממועדונית היום לפלנתניה בנתניה. זהו מקום הממחיש בעזרת מתקנים את חוקיה הפיזיקה. הילדים השתעשעו במתקנים שבחצר, וצפו בסרט על החיים במעמקי הים. כל ילד הכין משקפים עם עדשה אדומה ועדשה כחולה, ובעזרתם צפה בתמונות תלת ממדיות מהחלל.

אליאן פל, מנהלת מועדונית היום קשת בענן, הזמינה את חברות מועדוננו למסיבת חנוכה ביחד עם מתנדבות בפרויקט זהב בגן. הייתה זאת הזדמנות להכיר נשים מארגון אחר.

בט"ו בשבט השתתפנו בפעילות, שבה הילדים צבעו עציצים ושתלו בהם שתילים. העציצים והצבעים נתרמו ע"י אחד המפעלים.

במסיבה לכבוד יום המשפחה, שהתקיימה במועדונית היום ב-28.2.17 בערב, השתתפו הילדים, ההורים, המטפלות ושתיים מחברותינו – אלה אייזנברג ועליזה כץ. הילדים קראו דברי תודה והערכה לאימהותיהם. אחד הילדים קרא דברי תודה והערצה לאביו. אחת האימהות קראה רשימה על תפקידיה המרובים של האם. אחר כך כל הילדים שרו. כל ילד נתן לאמו מתנה – תיק לאיפור וראי, בצרוף נשיקה. גם אנו זכינו לקבל מתנה כזו.

פעילות מתמשכת נוספת של חברות מועדוננו מתקיימת בקרב האימהות החד-הוריות. שתיים מחברותינו הרצו בפניהן וחברה נוספת העבירה סדנה בסגנון לבוש. השנה, בחופשת הפסח, אנו מארגנות לשמונה אימהות ושמונה ילדים סדנה ליצירת שוקולד במפעל בעין-ורד. מועדוננו משתתף בעלות כרטיסי הכניסה. פעילות זאת תתרום לשיפור הקשר בין אם לילד.
גם השנה שתים מחברותינו – שוש פרנקל וקלרי לוי-רובינוביץ – הרצו בפני חברי מועדון אח"א (ארגון חרשים ארצי) וכל אחת קבלה תעודת הוקרה. אנו מקוות להמשיך ולשמור על קשר עם מועדון זה.