המועדונים שלנו:
דף הביתמפגש עם אישה מוסלמית בשגרירות אוסטראליה
 
מפגש עם אישה מוסלמית בשגרירות אוסטראליה
 
מפגש עם אישה מוסלמית בשגרירות אוסטראליה

ביום חמישי ה-17.11.2016 הייתי באירוע בשגרירות האוסטראלית בישראל:  היתה זו שיחה עם אישה צעירה שהיא מהנדסת מכונות העובדת על אסדות גז ונפט, היא מוסלמית ממשפחה שהיגרה לאוסטרליה מסודאן.  יסמין אבדל-מגיד גדלה באוסטראליה מגיל שנתיים והיתה תלמידת תיכון לאחר אירועי ספטמבר 11 באמריקה.  בתיכון נוצרי, יסמין החליטה ללבוש חיג'ב, היה עליה להיות חזקה באמונתה וגם להיות בעלת מזג נעים ומזמין כדי להיות בעלת היכולת להשפיע על העולם ,מסר שקבלה מאמה. כנערה השתתפה בכנס של הנוער ממדינות אסיה ושם יסמין יזמה שיתוף פעולה רחב כדי להשתמש בכלים קיימים וכך נולד "נוער ללא גבולות" ששתיים מהישגיה הן: 1. ספריה נודדת בבמדינת אינדונזיה המגיעה לכפרים עם ספרים וומסייעת ללמידת קרוא וכתוב,
2. קייטנה לילדים עניים באוסטראליה הנותנת השראה כדי להבין טכנולוגיה מקדמת ואף לשאוף ללמוד באוניברסיטה.
תודות למורה מנחה, החליטה ללמוד להיות מהנדסת מכונות ואף התחילה לעבוד על אסדות גז ונפט כאישה הראשונה לעבוד באוסטראליה במקצוע זו. לכן יש לה ניסיון רב בשיח מגדרי סמוי המשפיע לרעה על נשים להתקבל ולהתקדם בעבודה.  יסמין אומרת שמוטב שרעיון המגוון יתקבל בברכה בשיח ובעשייה, שלא יודעים איך לעבוד בסביבה של מגוון. כמו כן צריך להכניס גברים לשיחת נשים על  בעיות הנתפסות כ-"בעיות נשים" אבל למעשה הן בעיות של כלל האוכלוסיה.
ברב-שיח קצר שהתקיים לאחר דבריה, נאמר שיש התקדמות ועדיין יש לאן לשאוף בעניני מגדר בחברה הישראלית.  השתתפתי באירוע זה עקב השתתפות סורופטימיסט ישראל במועצת אירגוני נשים בישראל (מ.א.נ.י) ושמחתי לדעת שיסמין אבדל-מגיד מכירה את Soroptimist International מאוסטראליה.