המועדונים שלנו:
דף הביתפעילות מועדון נתניה
 
פעילות מועדון נתניה
 
פעילות מועדון נתניה

פעילות מועדון נתניה

חברות מועדון נתניה מתנדבות במועדונית-יום קשת בענן זה חמש שנים. הן עוזרות לילדים בהכנת שעורים ומשחקות אתם. בתחילת שנת הלמודים המועדון חילק לכל ילד קלמר ומכשירי כתיבה ולמועדונית היום נתן מחברות במתנה.
תחילה התנדבו במועדונית היום שש חברות בתורנות, אך בחלוף השנים מספר המתנדבות פחת. האחת נפטרה ושלוש חלו. בשנה הנוכחית נשארו רק אלה איזנברג ועליזה כץ. אלה נסעה לחו"ל למספר חודשים ונשארה רק עליזה, שהמשיכה לפקוד את מועדונית היום פעם בשבוע וארגנה לילדים טיול.
בסוף יוני 2016, התקיימה מסיבת סיום השנה ועליזה הוזמנה להשתתף בה. במסיבה השתתפו גם ארבע נשים ממעגל נשים, הפועלות במספר מוסדות וביניהם מועדונית היום. הן נתנו לילדים במתנה צעצועים להתזת מים. הילדים יצאו לחצר והתיזו מים זה על זה. אחר כך הילדים התנגבו, החליפו חולצה ונכנסו פנימה לחגוג יום הולדת לילידי חודש יוני. הנשים חלקו מתנות לבעלי השמחה ונתנו מתנה גם למועדונית היום – מכשיר מגביר קול. כל הילדים התכבדו בעוגה ובממתקים אחרים.
בסיום המסיבה, ציינה מנהלת מעון היום את תרומת מועדון הסורופטימיסט נתניה למועדונית היום ונתנה תעודת הוקרה למועדון ותעודה נוספת לעליזה כץ. המועדון קבל תעודות הוקרה, גם בשנתיים הקודמות.