המועדונים שלנו:
דף הביתמועדון נתניה מארחת חברות סורו מחו"ל בזמן מתן הצ'רטר
 
מועדון נתניה מארחת חברות סורו מחו"ל בזמן מתן הצ'רטר
 
מועדון נתניה מארחת חברות סורו מחו"ל בזמן מתן הצ'רטר

מועדון נתניה ממשיך בפעילות הן בהיבט המקומי והן במסגרת קשרי חברות עם מועדונים מחו"ל.
שבוע "בינלאומי":
במסגרת הצארטר המרגש של פתיחת מועדון חדש בירושלים,הגיעו אורחות רבות מחו"ל.
לשמחתי הרבה ,חברות רבות ארחו בנפש חפצה אורחות ממדינות שונות שהגיעו לשמח ולשמוח עם מועדון ירושלים החדש ועם האגוד הארצי בישראל.
גם אני התנדבתי בשמחה להושיט יד להצלחת האירוע ואירחתי בביתי 3 אורחות מקסימות ממועדון
ברשוב ברומניה. הן שהו אצלי כ 10 ימים:
* ביום שלישי 5.4.16 קבלתי את פניהן(בעזרתו האדיבה של בן זוגי יוסי) בנמל התעופה,
* למחרת ארגנו סיור מודרך אישי באפולוניה עם המנהל הארכאולוגי של הפארק- סיור מהנה ומרתק(מצ"ב תמונה) ובערב נפגשנו עם חברות מועדון נתניה וגם חגגנו לאחת האורחות יום הולדת בהשתתפות כל באי המסעדה- כמה עשרות..חגיגה אמיתית.(מצ"ב תמונה)
*ביום חמישי שמנו פעמינו לירושלים –ברכבת...עבורי טיול נוסטלגי, באשר לא נסעתי בדך זו שנים רבות מאד. על המפגש בבית הספר כבר סופר בגליונות החדשון, אך אין ספק כי מפגש זה היה מעמודי התווך של הצארטר כולו.
הצטרפנו לטיול המרשים לעיר העתיקה ,הדרכתה והסבריה של מיכל היו מעולים,ממצים ומפעימים ממש.(כבר שמעתי מדריכים רבים מאד ורחל מן הטובים שבהם- יישר כח מיכל).
על מנת להעצים את החוויה הדתית והרגשית הארכנו (אני והאורחות מרומניה) את השהות בכנסיית הקבר- תפילות,נרות קטורת והן יצאו מוארות ממש.
בארוחת הערב האורחות הגישו תשורות נאות למועדון ירושלים, הייתה התרגשות ושמחה.
* למחרת לקחתי אותן לביקור ביד ושם ( שוב תודתי למיכל על ההכוונה), סיור מרגש, כאשר הדגשתי את הסבל ההשמדה והקשיים ליהודים שהיו בעת ההיא בכל אותן ערים וכפרים המוכרים להן אישית.
את השבת קבלנו בארוחה חגיגית עם חברים דוברי רומנית,שירה ושתיה הזכירו נשכחות לחברי ושמחו את ליבן של האורחות.
*ביום שבת השכמנו ושמנו פעמנו צפונה לכנרת ( חשוב לי לציין כי יוסי בן זוגי השקיע מזמנו ומרצו להסיע אותנו ולעזור באירוח): בקרנו בטבחא ובכפר נחום, כמה טוב שההסטוריה שגורה על פי והצלחתי להדריכן ולעניין אותן, משם נסענו לירדנית- פגשנו בכומר אורתודוקסי אשר הטביל אותן בטקס משלו, מה אומר ומה אדבר: האושר וההתרגשות הציפו אותן.
משם שמנו פעמינו לנצרת לכנסית המעין – להתרגשות והחויה הרוחנית נוסף מפגש אקראי עם כומר אורתודוקסי שהגיע עם קבוצתו מרומניה! ,(הם נחתו באותו הבוקר בישראל). תפילה ומיסה בשפה הרומנית הרעידו את נימי נפשן של האורחות. המשכנו עם הקבוצה לסיור כנסיות בנצרת.
עבורי, אני חושבת כי נושא הכנסיות מוצה למשך שנים אחדות.....
עייפים ומרוצים שבנו לנתניה לעוד מספר ימים.
* בימים שעבדתי, יוסי טייל בבאר שבע, ערד וים המלח.