המועדונים שלנו:
דף הביתצ'רטר מועדון ירושלים, ברכה מנשיאת SIE
 
צ'רטר מועדון ירושלים, ברכה מנשיאת SIE
 
צ'רטר מועדון ירושלים, ברכה מנשיאת SIE

נשיאה יקרה
אחיות סורופטימיסטיות יקרות,

לזכותי ולשמחתי העונג לברך אתכן להצטרפותכן ל"משפחת" ארגון הסורופטימיסט הבינלאומי. עם קבלת הצ'רטר אתן מצטרפות לרשת תקשורת בינלאומית של יותר
מ-80,000 נשים המחויבות לשיפור חייהן של נשים ונערות מסביב לעולם.

הפדרציה האירופאית SI/E שותפה שנים רבות ביחד עם הארגון העולמי בנושא המלווה אותנו במשך שנים רבות "לחנך למנהיגות" . האסטרטגיה של הפדרציה האירופאית היא לאפשר להשיג שוויון ועצמאות מחסמים חברתיים, כלכליים ותרבותיים באמצעות חינוך. המטרה שלנו היא להעצים נשים ונערות כך שתוכלנה להגשים את חלומן. למטרה זו אני מזמינה אתכן להעלות רעיון לפרויקט בתחום החינוך. ברור שתרצו לתת את התרגום המעשי  לכך שישקף את המציאות והצרכים בעירכן. תחום האפשרויות והרעיונות רב. בין אם תבחרו בפרויקט במסגרת בית הספר, או בתכניות לחינוך למבוגרים או תכניות לביעור הבערות, או בעובדה של חוסר בחירה של נערות במדעים, טכנולוגיה, הנדסה או מתימטיקה (STEM) , אנו ממליצים לכן ללכת בדרכן של 34,000 נשים בפדרציה שלנו שבחרו להשקיע בחינוך.

אני בטוחה שתרצו "לחיות" את החזון והמשימות שלנו, אני רוצה לדמיין כל אחת ואחת מכן
כ - sentinel  - זקיף  המנסה להבטיח ביטחונן של נשים ונערות והבטחת שוויון לזכויותיהן. כזקיפות אתן מתבקשות להביע עמדה כאשר אי צדק או חסמים עומדים בפני הגשמת מטרותינו. כנשיאה של הפדרציה האירופאית אני מבטיחה את תמיכתי האישית וכל אחת מחברות ההנהלה וגם של המשרד הראשי בג'נבה.  לעולם לא תהיינה לבד במאמציכן!

אנו מקוות שאתן תנצלו את כל האפשרויות שהפדרציה מעמידה לכן כדי ליצור חברויות ולהשתתף ברשת של נשים בעלות מקצוע כמוכן בתרבויות ובמצבים אחרים.  לצורך זה אנא עבדו בקשר הדוק וקרוב עם המועדון של הסנדקאיות שלכן. האחריות שלהן אינה מסתיימת היום והקשרים המיוחדים נמשכים לאורך כל חיי המועדון שלכן.

אני מקבלת אתכן בחמימות מרבית ומאחלת לכן, הצלחה רבה והרבה הישגים בשם הסורופטימטיות.

שלכן,

מריה אליזבטה דה פרנסיסיס

Maria Elisabetta de Francisci

נשיאת הפדרציה האירופאית SI/E

לשנים 2015-17