המועדונים שלנו:
דף הביתקונצרט Women Voice and Beatבתל אביב ב-15.3.2016
 
קונצרט Women Voice and Beatבתל אביב ב-15.3.2016
 
קונצרט Women Voice and Beatבתל אביב ב-15.3.2016

אילת אורי בניטה וקייט קדלובאוסקה
ויברפון, תוף אתני וכלי הקשה אחרים
15.3.2016 מועדון האזור, תל אביב

קונצרט זה היה השלישי והאחרון בסדרת קונצרטים שהחלה בנובמבר 2014 בקיבוץ גשר הזיו.  באמצע מאי 2015 התקיימו שלושה קונצרטים, בגדנסק וגדניה בפולניה, בשטוטגרט, גרמניה.
שש נשים משלושה מועדונים בארץ היו בקונצרט בגדנסק והיו אורחות של מועדוני גדאנסק ווורשה בזמן הביקור שלהן.  בזמן הביקור בגדנסק, חברות מועדוני גדנסק ופרדס חנה-כרכור חתמו על טפסי ידידות בין המועדונים.
פרויקט הקונצרטים הינו שיתוף פעולה בין המועדונים של גדנסק ופרדס חנה-כרכור.  שיתוף זה קיבל את הברכה של איגוד הארצי של מועדוני סורופטימיסט.
בסספטמבר 2014 יהודית חנניה ממועדון פרדס חנה-כרכור נשיאת האיגוד באותה עת, נתנה פרס כספי שווה ערך ל1000  אירו לאילת אורי בניטה.  פרס זה היה שווה לפרס הניתן לקייט קדלובאוסקה על ידי מועדון גדנסק.  פרסים האלה איפשרו לשתי הנשים לקיים שיתוף מוזיקלי.
עבור הקונצרט בתל אביב, מועדון פרדס חנה-כרכור ביקש מפדרציה האירופאית של ה-SI החזר כספי עבור כרטיס הטיסה של קייט וגם עבור השכרת הויברפון.  כמו כן המועדון קיבל סכום כסף מהאיגוד עבור אירוח חברות מפולניה לפני הקונצרט. וגם מועדון הנגב קיבל סכום כסף מהאיגוד עבור קיום טיול בן יום עבור האורחות.
מיקום הקונצרט בתל אביב ב"מועדון האזור", התאפשר הודות להיכרות של דוברת האיגוד עם המקום. ניצה הראל, נשיאת האיגוד הנוכחי נתנה את ברכתה לקיום האירוע.
תמונות באזור "גלריה" באתר