המועדונים שלנו:
דף הביתמלגת לימודים של מועדון פרדס חנה-כרכור
 
מלגת לימודים של מועדון פרדס חנה-כרכור
 
מלגת לימודים של מועדון פרדס חנה-כרכור

חלוקת מילגה קרן רחל בנדיק- סורופטמיסט פרדס חנה כרכור
                        ענת פרחי
השבוע נערך באגף הרווחה טקס חלוקת מלגת לימודים מקרן רחל בנדיק לתושבת המקום.
רחל בנדיק ז"ל ממיסדות מועדון הסורופטמיסט בפח"כ עבדה כמורה לפיסיקה ומתמטיקה בביה"ס החקלאי ביישוב. לאחר פרישתה לגמלאות המשיכה במשך שנים ארוכות לעזור ולסייע לתלמידים בביתה בשיעורי עזר בהתנדבות.
לאחר מותה של רחל הוחלט על ידי חברות הסורופטמיסט להקים קרן על שמה במטרה להמשיך את פועלה המבורך.
ענת פרחי מי שהייתה תלמידתה של רחל והיום יו"ר הקרן ודוברת האיגוד הישראלי מספרת : "במהלך השנים האחרונות מאז מותה של רחל לפני שבע שנים, נעשו פרויקטים רבים במסגרת המועדון לאיסוף כסף לקרן אשר דרכה (ובסיוע תרומה כספית של משפחת בנדק) המועדון פעל למתן שיעורי עזר במתמטיקה לבני נוער ביישוב על ידי מורה פרטית. השנה ביוזמה משותפת של חברות המועדון וילדיה של רחל החלטנו להעניק מלגת לימודים לתושבת המקום שהומלצה לקבלת מילגה להכשרה מקצועית על ידי אגף הרווחה. בדרך זו אנו ממשיכות את דרכה המיוחדת של רחל ופועלה המבורך.."
במעמד חלוקת המילגה השתתפו חברות מועדון הסורופטמיסט פח"כ שהדליקו נרות בטקס המסורתי של הארגון,יואל בנדק הבן של רחל,לימור אקהויז רכזת יחידת התנדבות ויועצת לקידום מעמד האשה ושוויון מגדרי וכן עו"ס אולגה אגרונוב מנהלת היחידה למניעת אלימות במשפחה באגף לשירותי רווחה וקהילה שאף הגישה סקירה מעניינת על עבודתה במסגרת היחידה למניעת אלימות במשפחה.
צילום-זהבית פרנקו, יואל בנדק.