המועדונים שלנו:
דף הביתערב מתן מלגות במועדון רחובות
 
ערב מתן מלגות במועדון רחובות
 
ערב מתן מלגות במועדון רחובות

בבית החמישה ברחובות הוענקו שש מלגות בסכום כולל של 18,00 ש"ח לנשים רחובותיות שענו עלה קריטריונים. כולן שרתו את הקהילה או בהתגייסותן לצה"ל או בשרות לאומי. הטקס התקיים בנוכחות נשיאת האגוד הסורופטימיסט הבינלאומי הישראלי, הגב' יהודית חנניה ומרכזת היחידה למעמד האשה בעירית רחובות הגב' אביבה חלבי ונציגות של פורום הנשים, חברות המועדון ובני משפחות מקבלות המלגות.
גב' נילי סנדלר, יו"ר ועדת המלגות של המועדון ניהלה את הטקס וריגשה את כל המשתתפים בהצגתן של הנשים המקבלות את המלגות.
היא ציינה שהמועמדות שנבחרו מייצגות את מגוון המקצועות, ממקצועות הנרכשים באקדמיה כגון סיעוד, עבודה סוציאלית, חינוך גיל רך ועד לשינניות ומקצועות הקשורים לרפואה אלטרנטיבית והנהלת חשבונות.לכל המלגאיות הדבר המשותף הוא הרצון ללמוד כדי להתקדם בחיים למרות הקשיים הכלכליים ונסיבות אישיות מקשים.
בטאה זאת היטב אחת המלגאיות שהודתה בשם חברותיה כאשר ציינה שהדרך להשגת עצמאות כלכלית היא דרך לימודי מקצוע. היא גם ציינה שאסור לשכוח שעצמאות זו דורשת מאתנו גם לתרום לזולת כי "אנו נשים במשפחה גדולה של נשים בכל העולם."
נשיאת האגוד, גב יהודית חנניה, ציינה את חשיבות לימוד המקצוע והערכה הרבה שהיא רוכשת לכל החברות שמאפשרות לנשים שאין בידן להשיג הכשרה זו בכוחות עצמן את עזרת האגוד.
גב' אביבה חלבי, מרכזת נושא מעמד האשה בעירית רחובות ציינה שהיא עוקבת כבר שנים אחר החלוקה השנתית של מועדון רחובות וכתוצאה מכך גם העיריה החליטה להרתם למאמץ הענקת מקצוע לנשים ובמיוחד לרכישת מקצוע. העיריה אכן מעניקה מלגות ברמה האקדמאית אך עתה תתרום גם לרכישת מקצוע.
סיימו את הערב בהצגה באמצעות play back "רגעים מהחיים מקבלים במה" – מירב זגורי ותמרה הכהן
שתרמו את המופע בשל התרשמותן ממפעל חשוב זה.

כולנו יצאנו בהרגשה מרוממת שקרה דבר